| محول | دلتا |
|---|---|
| اسم المنتج | آلة تشكيل لوحة الحائط |
| سرعة التشكيل | 15 م / دقيقة |
| إجمالي الطاقة | 4+4 كيلو واط |
| مادة الأسطوانة | 45 # فولاذ |
| السماكة | 0.3-0.8 مم |
|---|---|
| سرعة التشكيل | 8-20 م / دقيقة |
| البعد | 8500 مم * 1200 مم * 1550 مم |
| إجمالي الطاقة | 5.5 + 4KW |
| الضمان | سنة واحدة |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| السوق | آسيا |
|---|---|
| مواد | 1220/915 |
| سماكة | 0.3-0.6mm |
| سعة | 8-10m/min |
| ضمان | حياة وقت |
| MaterialType | PPGI/GI/Aluminum |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| MaterialWidth | 285mm |
| محطة الأسطوانة | 17 محطات |
| مادة الأسطوانة والعمود | 45# تبريد وتلميع الفولاذ |
| اللون | أزرق |
|---|---|
| نوع | تلقائي |
| نظام التحكم | تحكم PLC |
| طريقة القطع | القطع الهيدروليكي |
| كل شهر | 30 مجموعة |
| Power(W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 2-10m/min |
| الاستخدام | panle الجدار |
|---|---|
| نوع | تشكيل لفة الباردة |
| مواد | PPGI GI |
| سماكة | 0.3-0.6 مم |
| شهادة | CE ISO |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| نوع البلاط | صلب |
|---|---|
| قوة (ث) | 5.5 كيلو واط |
| وزن | 4.5 طن |
| قطع | القاطع الهيدروليكي |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |