| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| اكتب | أوتوماتيكي |
|---|---|
| نظام | plc تحكم |
| عمليّة قطع طريقة | يطير قطع المنشار |
| سرعة | 8-10m/min |
| تفاصيل التغليف | الجهاز الرئيسي هو عارية، هي معبأة في مربع السيطرة على جهاز الكمبيوتر بواسطة علبة كرتون |
| نوع المادة | PPGI / GI |
|---|---|
| سمك المادة | 0.3-0.6 مم |
| عرض المواد | 1220 ملم |
| محطات الأسطوانة | 15 محطة |
| مادة الأسطوانة والعمود | 45# تبريد وتلميع الفولاذ |
| اكتب | مصراع الباب الإطار لفة تشكيل آلة |
|---|---|
| استعمال | باب إطار |
| سعة | 10M / دقيقة |
| سماكة | 1.5-2.5mm |
| الطول | أي |
| اكتب | مصراع إطار الباب لفة تشكيل آلة |
|---|---|
| استعمال | باب إطار |
| قدرة | 10M / دقيقة |
| سماكة | 1.5-2.5mm |
| طول | أي |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 4m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| type | High Strength and 1220,1250mm Feeding Width Glazed Tile Roll Forming Machine with 8 - 20m/min Working Speed for Roof Applications Roof panel are high strength and durableare with smooth beautiful appearance,uniform lacquer weins,so widely used in |
|---|---|
| rollers | 10 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Weight | 3.2T |
| مادة | PPGI GI |
|---|---|
| سعة | 8-10 م / دقيقة |
| وزن الآلة | 1.6 ت |
| بكرات | 45 # فولاذ |
| يكتب | آلة تشكيل لفة |
| type | Shutter Door Roll Forming Machine |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 18 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |