| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| محول | دلتا |
|---|---|
| اسم المنتج | آلة تشكيل لوحة الحائط |
| سرعة التشكيل | 15 م / دقيقة |
| إجمالي الطاقة | 4+4 كيلو واط |
| مادة الأسطوانة | 45 # فولاذ |
| نوع المنتج | آلة تشكيل لفة |
|---|---|
| ميناء التحميل | ميناء تيانجين |
| إمدادات الطاقة | 380V 50HZ 3 مراحل |
| طاقة المحطة الهيدروليكية | 5.5 كيلو واط |
| قوة المحرك الرئيسي | 5.5 كيلو واط |
| قوة المحرك الرئيسي | 5.5 كيلو واط |
|---|---|
| نوع المنتج | آلة تشكيل لفة |
| وضع التشغيل | زر + شاشة لمسة |
| إمدادات الطاقة | 380V 50HZ 3 مراحل |
| ميناء التحميل | ميناء تيانجين |
| type | Standard 686mm IBR Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 16 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| سعة | 20m/min |
| وزن الجهاز | 4.5t |
| بكرة | 45# فولاذ |
| Type | Automatic Roof Roll Former |
| سمك المادة | 1.5-3 مم |
|---|---|
| القوة | 11 + 7.5 كيلو واط |
| الجهد | 380 فولت / 50 هرتز / 3 مراحل |
| محطات الأسطوانة | 18-20 محطة |
| طول القطع | يمكن ضبطها في لوحة التحكم |
| color | blue |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Type | 0.4 - 0.8mm Thickness Wall Panel Roll Forming Machine For Garden , Hotel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |