| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| نوع المنتج | آلة تشكيل لفة |
|---|---|
| ميناء التحميل | ميناء تيانجين |
| إمدادات الطاقة | 380V 50HZ 3 مراحل |
| طاقة المحطة الهيدروليكية | 5.5 كيلو واط |
| قوة المحرك الرئيسي | 5.5 كيلو واط |
| اكتب | آلة تشكيل بالدلفنة لبلاط السقف المزجج |
|---|---|
| سماكة | 0.3-0.6 مم |
| ضمان | 12 شهرا |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| مواد | بجي جي |
|---|---|
| سماكة | 0.3-0.6mm |
| عرض | عرف |
| ميزة | اثنان في واحد |
| قدرة | 8-10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| إستعمال | عشيق ومسار |
|---|---|
| يكتب | آلة تشكيل بالدرفلة على البارد |
| سماكة | 0.6 ملم |
| سعة | 20-45 م / دقيقة |
| قوة | 4.5 + 5 + 2.3 كيلو واط |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| الاستخدام | اعمال بناء |
|---|---|
| نوع | آلة تشكيل لفة الباردة |
| سماكة | 1-1.5 مم |
| سعة | 20-40 م / دقيقة |
| قوة | 7.5 + 7.5 كيلو واط |
| قوة المحرك الرئيسي | 5.5 كيلو واط |
|---|---|
| نوع المنتج | آلة تشكيل لفة |
| وضع التشغيل | زر + شاشة لمسة |
| إمدادات الطاقة | 380V 50HZ 3 مراحل |
| ميناء التحميل | ميناء تيانجين |
| سمك المادة | 0.3-0.6 مم |
|---|---|
| عرض المواد | 1220 ملم |
| محطات الأسطوانة | 18 محطات |
| مادة الأسطوانة والعمود | 45# تبريد وتلميع الفولاذ |
| قطر رمح | Φ70 ملم |