| استعمال | مزراب |
|---|---|
| اكتب | عرف |
| طول | عرف |
| مواد | DX51 |
| قدرة | 10M / دقيقة |
| material | DX51 |
|---|---|
| width | 333 |
| life time | 10 years |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| color | blue |
|---|---|
| type | Rain Gutter Sheet Forming Machine |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30sets |
| Voltage | 380V 50HZ 3 Phase |
|---|---|
| Material | galvanized/color steel sheet |
| Shaft | 75mm, solid |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| الجهد االكهربى | 380V 50 هرتز 3 المرحلة |
|---|---|
| مواد | المجلفن / لون ورقة الصلب |
| قصبة الرمح | 75mm، الصلبة |
| تفاصيل التغليف | الجهاز الرئيسي هو عارية، هي معبأة في مربع السيطرة على جهاز الكمبيوتر بواسطة علبة كرتون |
| وقت التسليم | 30days |
| استعمال | سقف هامش التوثيق |
|---|---|
| مواد | بجي جي |
| سماكة | 0.3-0.6mm |
| حجم | 4 '' |
| الوزن | 2T |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Power(W) | 4KW-15KW |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | Panasonic PLC |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| مواد | المجلفن |
|---|---|
| استعمال | سقف هامش التوثيق |
| قوة | 4 + 4KW |
| سعة | 10M / دقيقة |
| ضمان | 1 سنة |
| مادة | DX51 52 53 |
|---|---|
| يكتب | نصف دائري |
| سماكة | 0.3-0.6 مم |
| طول | 11 م |
| وزن | 5 ت |