| تفاصيل التغليف | الجهاز الرئيسي عاري ، صندوق التحكم بالكمبيوتر معبأ بعلبة كرتون. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| شروط الدفع | إيداع 30 ٪ من T / T مقدما ورصيد 70 ٪ بعد تأكيد التفتيش قبل الشحن. |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| نموذج | HC30 |
|---|---|
| اكتب | لفة الباردة تشكيل |
| اسم البلاط | الخيزران |
| سماكة | 0.3-0.6mm |
| ضمان | 1 سنة |
| type | Electric Control Standing Seam Metal Roof Machine |
|---|---|
| rollers | 19 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| اكتب | سلسلة محرك الأقراص بلاط لفة تشكيل آلة |
|---|---|
| سماكة | 0.3-0.6mm |
| عرض | 1250 مم |
| ضمان | 1 سنة |
| بعد | 6.7 * 1.6 * 1.3M |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 14Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| لون | أزرق |
|---|---|
| يكتب | آلة تشكيل البلاط |
| يستخدم | سقف |
| قوة (ث) | 5.5 + 7.5 كيلو واط |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| السمة | معدات ماسورة التصريف بتصميم مبتكر |
|---|---|
| طاقة المحطة الهيدروليكية | 5.5 كيلو واط |
| السعة | 10-15 م / دقيقة |
| أبعاد الآلة | 11.8 م × 0.78 م × 1.2 م |
| استخدام | downpipe |