| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| usage | shutter door |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| وزن الآلة | 8-9T |
|---|---|
| نوع المادة | الفولاذ المغلف |
| أبعاد الآلة | 12.1*1.5*1.6 م |
| سمك المادة | 1.5-3 مم |
| محطات الأسطوانة | 18-20 محطة |
| المواد | PPIG IG الألومنيوم |
|---|---|
| السماكة | 1.5 ملم |
| السرعة | 10 م / دقيقة |
| اللون | أخضر |
| العرض | 190 ملم |
| سلطة | 5.5 كيلو واط |
|---|---|
| الاهلية | 45 م / دقيقة |
| اللكم | متوفرة |
| خاصية | اثنان في واحد |
| إستعمال | نظام دريوال |
| اكتب | tr 8-14 طبقة مزدوجة |
|---|---|
| عرض | 1250 mm |
| بكرة | أعلى 10 صفوف تحت 13 صفًا |
| يصدر | بولندا |
| لون الآلة | أزرق |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |