| نوع القطع | القطع الهيدروليكي |
|---|---|
| المواد | لفائف الصلب |
| الوزن | 2.8 ت |
| الجهد | 380 فولت / 50 هرتز / 3 مراحل (قابلة للتخصيص) |
| محطات الأسطوانة | 10 محطات |
| مواد | رسمت الصلب |
|---|---|
| سماكة | 0.3-0.6mm |
| قدرة | 8-10m/min |
| أسطوانة | NO.45 الفولاذ |
| نصل | Cr12 |
| مادة العجلة الرئيسية | كر 12 |
|---|---|
| الفتحة | 45 # فولاذ |
| قطر رمح الأسطوانة | 70ملم |
| الجهد | 380 فولت / 50 هرتز / 3 مراحل |
| سرعة التشكيل | 15 م / دقيقة |
| الاستخدام | سقف خطوة |
|---|---|
| مواد | PPGI GI |
| أوقات الحياة | 10 سنوات |
| تفاصيل التغليف | الجهاز الرئيسي عاري ، صندوق التحكم بالكمبيوتر معبأ بعلبة كرتون. |
| وقت التسليم | 30days |
| مادة | G550 |
|---|---|
| سرعة | 20 م / دقيقة |
| سماكة | 0.3-0.8 مم |
| ضمان | حياة |
| تفاصيل التغليف | الجهاز الرئيسي هو عارية، هي معبأة في مربع السيطرة على جهاز الكمبيوتر بواسطة علبة كرتون |
| material | PPGI GI |
|---|---|
| thickness | 0.8-1.2mm |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| عرض اللوحة | 1000 مم |
|---|---|
| بكرات | 18 صفًا |
| قوة | 4 + 4KW |
| الجهد االكهربى | 380V 50Hz 3 مراحل |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |