| آلة لون | بما أنّ أنت تتطلّب |
|---|---|
| مادة مناسب | PPGI ، الألومنيوم ، GI ، الزنك |
| نظام | تحكم PLC |
| نوع | تلقائي |
| عمليّة قطع طريقة | هيدروليكي |
| الاستخدام | سَطح |
|---|---|
| سماكة | 0.3-0.6 ملم |
| وزن | 8.7 ت |
| ضمان | 1 سنة |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | Roof and wall |
|---|---|
| Material | PPGI, GI |
| Operation | Need 1 person |
| Capacity | 2-10m/min |
| Weight | 6T |
| نوع المادة | PPGI / GI |
|---|---|
| سمك المادة | 0.8-1.2 مم |
| عرض المواد | 1250 ملم |
| محطات الأسطوانة | 32محطة |
| مادة الأسطوانة والعمود | 45# تبريد وتلميع الفولاذ |
| مادة مناسبة | GI PPGI |
|---|---|
| سعة | 45 م / دقيقة |
| وزن | 2.5T |
| مواد بكرات | CR12 |
| طلب | نظام دريوال |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| الاستخدام | سقف خطوة |
|---|---|
| مواد | PPGI GI |
| أوقات الحياة | 10 سنوات |
| تفاصيل التغليف | الجهاز الرئيسي عاري ، صندوق التحكم بالكمبيوتر معبأ بعلبة كرتون. |
| وقت التسليم | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| usage | shutter door |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |