| التسامح | +- 1.5 ملم |
|---|---|
| هيكل الخط | نمط الإطار من نوع البوابة، فولاذ A3 |
| طريقة التشكيل بالحدادة | تزوير القالب |
| الجهد | 380 فولت / 50 هرتز / 3 مراحل |
| سرعة العمل | حوالي 15 متر / دقيقة |
| آلة لون | يستطيع صنع وفقا لطلب الزّبون |
|---|---|
| نوع | تلقائي |
| نظام | تحكم PLC |
| عمليّة قطع طريقة | قطع هيدروليكية |
| شرط | الجديد |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| نوع المادة | PPGI / GI |
|---|---|
| سمك المادة | 0.3-0.6 مم |
| عرض المواد | 333 ملم |
| محطات الأسطوانة | 15 محطة |
| مادة الأسطوانة والعمود | 45# تبريد وتلميع الفولاذ |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | fly saw cutting |
| speed | 8-10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Power(W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 2-10m/min |
| Voltage | 380V 50HZ 3 Phase |
|---|---|
| Material | galvanized/color steel sheet |
| Shaft | 75mm, solid |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| ناقل حركة | صندوق التروس أو سلسلة القيادة |
|---|---|
| رمح ديا | 70 |
| سوق | ألمانيا |
| أسطوانة | 45 # فولاذ |
| سعة | 15 م / دقيقة |